Kapsulės

verta žinoti
SUPRA kapsulių TOP5 Modelių apžvalga >>>

Kokia turi būti kokybiška židinio kapsulė? Savo pirmą židinį perkantis užsakovas, „patyręs“ židinio vartotojas, židinių gamintojas ar židinių meistras, priklausomai nuo savo žinių ir patirties, skirtingai atsakytų į šį klausimą.

Kiekvienas iš mūsų rinkdamasis židinį svajoja, kad aplink jį susikurs viena jaukiausių būsto erdvių. Tikimės, kad židinys bus ne tik šilumos ir šviesos, bet ir ramybės, jaukumo šaltinis.

Pirkdami židinį dažniausiai įsivaizduojame tik tą maloniai leidžiamą prie židinio laiką. Retai susimąstome, kiek laisvo laiko reikės skirti židinio priežiūrai: stiklo valymui, pelenų išėmimui. O ar pagalvojote, kaip atrodys Jūsų židinio remontas, jei trūktų vidinė židinio kapsulės sienelė...?
“SUPRA” taikomos gamybinės technologijos leidžia išskirtinai ilgai mėgautis laiku, kurį leidžiate prie židinio, naujos inovacijos leidžia pamiršti rūpesčius, kuriuos gali sukelti pigus ir nekokybiškas židinys: 

Švaraus stiklo sistema. Viena iš unikalių „Supra“ kapsulių savybių, kurios palengvina židinio priežiūrą, yra švaraus stiklo sistema. Kas tai yra ir kaip tai veikia?

Projektuodami židinių kapsules firmos „Supra“ inžinieriai pasirūpino, kad židinys suteiktų jums kuo daugiau malonių akimirkų ir reikalautų kuo mažiau priežiūros.

 Tarp kapsulės durelių ir stiklo yra tarpas, kuriuo oras patenka į degimo kamerą. Šis oro srautas yra nukreiptas nuo stiklo viršaus link stiklo apačios. Toks stiklo apipūtimas neleidžia nusėsti suodžiams ant kapsulės stiklo ir jūs ilgai galėsite mėgautis gyva natūralios spalvos liepsna pro židinio stiklą. Esant švaraus stiklo sistemai jums reikės rečiau pirkti valiklį ir šveisti kapsulės stiklą.
„Supra“ kapsulėse naudojama stiklo keramika atlaiko iki 800 laipsnių temperatūrą.

Sulėtinto degimo” sistema. “Supra” kapsulėse malkos be perstojo gali degti iki 7- 9 valandų.

Pakrovus į „Supra“ kapsulę didžiausią leidžiamą malkų kiekį ir uždarius visus oro padavimus nereikia rūpintis pro kur išeis dūmai. Viršutinė sklendė pilnai neuždaro angos į kaminą. Tokiame degimo režime kokybiškos malkos rusens nuo 7 iki 9 valandų. Tai yra labai patogu, nes būtent tiek laiko mes vidutiniškai miegame. Iš ryto vėl galima pakrauti malkas ant karstu žarijų ir ugnis vėl užsiliepsnos.

Aukštas naudingumo koeficientas. „Supra“ kapsule, priklausomai nuo jos galingumo, galima apšildyti nuo 100 iki 200 kvadratinių metrų plotą.
Montuojant židinį prie kapsulės galima prijungti skardinių ortakių sistemą ir pastatyti karšto oro distributorių (turbiną). Taip galima šildyti visą namą.
„Supra” kapsulių naudingumo koeficientas yra apie 70 –90%. Šie duomenys leidžia suprasti, kad naudodami „Supra“ kapsules turėsite ne tik regimą grožį, bet ir tikslingą medienos panaudojimą. Daugiau apie kapsulių naudingumo koeficientą bei nominalų ir maksimalų galingumą skaitykite skyrelyje  „Verta žinoti“.

Deflektorius. Siekiant padidinti naudingumo koeficientą, visose „Supra“ kapsulėse yra montuojami deflektoriai.

Deflektorius yra montuojamas kapsulės viduje. Jis gali dengti iki 90 % degimo kameros ploto. Degimo kameros viršuje įmontuotas deflektorius neleidžia karščiui iš karto patekti į kaminą ir grąžina liepsną atgal į degimo kamerą. Taip susidaro antrinis degimas, kuris maksimaliai sudegina malkas ir pakelia kapsulės temperatūrą. Deflektoriai būna špižiniai arba plieniniai. Špižinių deflektorių efektyvumas ir tarnavimo laikas yra mažesnis nei plieninių. „Supra“ kapsulėse naudojami nerūdijančio plieno deflektoriai.

Dvigubos sienelės. Visų „Supra“ kapsulių sienelės yra dvigubos.

Tarp jų yra paliktas kelių milimetrų oro tarpas. Dvigubos sienelės garantuoja dar didesnį židinio eksploatavimo saugumą. Sienelės yra tvirtinamos varžtais ir hermetikais.

Iš vidaus keičiamos sienelės. Sutrūkus kapsulės sienelei, ją galima pakeisti.

Jei trūktų kapsulės sienelė (tai gali įvykti dėl per didelės traukos, nekokybiško kuro, vandens užpylimo ir pan.), „Supra“ kapsulėse ją galima lengvai pakeisti iš kapsulės vidinės pusės, neardant ir nesugadinant židinio apdailos.

Universalios durelės. „Supra“ kapsulėse pakeliamos durelės taip pat atsidaro ir į šoną.

Kapsulių su pasikeliančiomis durelėmis stiklo valymas gali būti sudėtingas darbas, jei durelės atsidaro tik viena, vertikalia kryptimi. Viršutinė stiklo dalis dėl to gali būti nepasiekiama. Esant universalioms durelėms jūs galėsite lengvai išvalyti stiklą.

Kokybės garantija. „Supra“ kapsulėms yra suteikiama penkerių metų gamintojo garantija.

„Supra“ produkcija turi visus privalomus židiniams sertifikatus, tame tarpe patį reikliausią Vokietijos „DIN” sertifikatą. Tai yra vienas iš labiausiai vertinamų kokybės ir saugumo sertifikatų Europoje, kuriuo gali pasigirti tik nedaugelis židinių gamintojų. „Supra“ kapsulėms yra suteikiama penkerių metų gamintojo garantija.

“Supra” kapsulės turi viską, apie ką tik galite svajoti rinkdamiesi ugniakurą:

  • išskirtinai platus ir skaidrus stiklas
  • gražus kapsulės vidaus dizainas
  • dailios linijos
  • elegantiškos durelės

Daugiau informacijos apie gamintojo "Supra" siūlomus ugniakurus rasite prisegtame dokumente:

 SUPRA siūlomi ugniakurai.pdf 

   SUPRA kapsulių TOP5

“Astra 2, Astra 2D”

"ASTRA 2"

Šildymui tinkanti kapsulė, efektyviai šildo iki 80  m2 plotą. Tiesus stiklas, dvigubos špižinės sienelės, naudingumo koeficientas - 75%. Galimi variantai su automatinėmis durelių spyruoklėmis. Patraukli kaina.

Tinkamos apdailos>>> 


“ALTIMA 105”


“ALTIMA 106”

“ALTIMA 105”

Puiki kapsulė intensyviam šildymui iki 130 m2 plotui. Tiesus stiklas, dvigubos špižinės sienelės, patogus ugnies valdymas, naudingumo koeficientas - 75%. Nepertraukiamos ugnies funkcija. Galimi variantai su automatinėmis durelių spyruoklėmis
Populiariausia kapsulė židinių meistrų tarpe!

Modelis “ALTIMA 106” - su pakeliamomis durelėmis
ja.

Tinkamos apdailos>>> 


TERTIO 55

TERTIO 67 /76

TERTIO 67VL1 / 76VL1

“TERTIO”

Kapsulių gama, tinka intensyviam šildymui, yra modelių su šoniniais stiklais. Modeliai “”TERTIO 67-76” tinka intensyviam šildymui iki 130 m2. Naudingumo koeficientas - 73%..

Tinkamos apdailos>>> 


Univers 200 AD pack PN


Univers 230 B PN

Univers 231 B PN

“UNIVERS"

“Univers” gama, kapsulės tiesiu stiklu, 76 cm. Galimi modeliai ir su pasikeliančiomis universaliomis durelėmis. “Pack” serija su oro padavimu iš lauko, šildomas plotas iki 150 m2.
NAUJIENA! Galimi variantai su chromo arba aukso spalvos rėmu

 

Tinkamos apdailos>>>


 Temporis 2D


Temporis 3D

“TEMPORIS"

Kapsulių gama “Temporis” - Nr. 1 namo šildymui! Visiškai hermetiškos kapsulės, absoliutus liepsnos valdymas. Kapsulės su automatinėmis durelių spyruoklėmis. Orą degimui galima paduoti iš lauko. Tinka šildymui iki 160 m2.

Tinkamos apdailos>>>

 

   Modelių apžvalga

 

Produktų katalogas

GARAŽO VARTAI
PRAMONINIAI VARTAI
KIEMO VARTAI
PRIEŠGAISRINIAI VARTAI Naujiena!
VARTŲ PAVAROS
TVOROS Naujiena!
RAMPŲ ĮRANGA
KELIO UŽTVARAI
DURYS
SUSUKAMOS ŽALIUZĖS
SUSUKAMOS GROTOS
BALKONŲ STIKLINIMAS
STUMDOMOS PERTVAROS
ŽIDINIAI
KAMINŲ SISTEMOS

Warning: getimagesize(/home/termoliu/domains/termoliuksas.lt/public_html/images/source/gallery/129/203.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/termoliu/domains/termoliuksas.lt/public_html/include/galerija.php on line 32

Warning: getimagesize(/home/termoliu/domains/termoliuksas.lt/public_html/images/source/gallery/129/): failed to open stream: No such file or directory in /home/termoliu/domains/termoliuksas.lt/public_html/include/galerija.php on line 35

Warning: getimagesize(/home/termoliu/domains/termoliuksas.lt/public_html/images/source/gallery/129/350.gif): failed to open stream: No such file or directory in /home/termoliu/domains/termoliuksas.lt/public_html/include/galerija.php on line 32

Warning: getimagesize(/home/termoliu/domains/termoliuksas.lt/public_html/images/source/gallery/129/): failed to open stream: No such file or directory in /home/termoliu/domains/termoliuksas.lt/public_html/include/galerija.php on line 35

Termoliuksas © Copyright 2015.
Sprendimas: Infoluitai

Ozo g. 20-12, LT-07151 Vilnius 

El.paštas: info@termoliuksas.lt

Tel. +370 5 2404351,

mob. +370 616 55222.