Židiniai

verta žinoti

Židiniams ir apdailoms SUPRA 25 proc. nuolaida (perkant iš ekspozicijų salės)!

UAB „Termoliuksas” yra žinomos prancūzų firmos „Supra” atstovas Lietovoje. „Supra“ gamina židinių kapsules (ugniakurus), židinių apdailas ir krosneles. Galime taip pat pasiūlyti modernius, ypatingo dizaino židinius, kuriuos „Supra“ pristato kaip „Richard Le Droff” prekės ženklo kolekciją. Neabejojame, kad net ir išrankiausi užsakovai ir architektai ras „Termoliukso“ salone arba kataloguose tinkantį modelį pagal savo skonį ir būsto interjerą.

 „Supra“ savo veiklą pradėjo 1878 metais ir nuo pat pirmų dienų pirmenybę teikė savo gaminių aukštai kokybei. „Supra“ skiria ypatingai daug lėšų ir laiko moksliniams tyrimams, kad gaminami produktai užtikrintų šildymo komfortą, būtų efektyvūs, nereikalautų daug priežiūros ir būtų draugiški aplinkai. „Supra“ pirma pradėjo gaminti „metalas + špižius” konstrukcijos kapsules, kurios pasižymi dar didesniu saugumu ir aukštesniu našumo koeficientu. Naujos kartos kapsulės bei krosnelės gaminamos pagal APS (Activ Power System) technologiją, kuri užtikrina efektyvų energijos taupymą ir tausoja aplinką.

Mūsų žiniomis „Supra“ yra vienintelis židinių gamintojas, kuris testuoja visą pagamintą produkciją prieš ją išsiunčiant iš gamyklos. Kiekviena pagaminta kapsulė ir krosnelė yra testuojama ir tik sėkmingai atlikus visus testus iškeliauja pas pirkėjus.

Ilgalaikės patirties ir gamybos tradicijų dėka „Supra“ židiniai yra vieni iš patikimiausių ir populiariausių Europoje. „Supra“ - tai numeris vienas Europoje pagal eksportą, lyderis pagal pardavimus Rusijoje ir Prancūzijoje. „Supra“ produkcija prekiaujama virš trisdešimties pasaulio šalių.

Teisingai yra sakoma: geriau vieną kartą pamatyti, nei šimtą kartų išgirsti. Maloniai kviečiame apsilankyti „Termoliuksas“ salone ir patiems įsitikinti išskirtine „Supra“ gaminių kokybe. Salone demonstruojame dvidešimt populiariausių kapsulių, krosnelių ir židinių apdailų. O jei ieškote kažko ypatingo, pristatysime jums „Richard Le Droff” židinių kolekciją arba bendradarbiaudami su patyrusiais židinių meistrais pagaminsime ir sumontuosime židinį pagal jūsų individualų projektą.

Toliau atitinkamuose produktų katalogo skyriuose rasite detalesnę informaciją apie „Supra“ židinių kapsules, apdailas ir krosneles, o skyrelyje „Verta žinoti“ paruošėme vertingą informaciją, kuri padės jums įvertinti įvairias situacijas ir niuansus susijusius su židinio eksploatavimu bei pasirinkti labiausiai jūsų poreikius atitinkantį sprendimą.

Platesnė informacija apie gamintoją ,,Supra" prisegtame dokumente: Informacija apie gamintoją ,,Supra".pdf 

Produktų katalogas

ŽIDINIAI
KAPSULĖS
APDAILOS
KROSNELĖS

Žiūrėti visą katalogą

Termoliuksas © Copyright 2015.
Sprendimas: Infoluitai

Ozo g. 20-12, LT-07151 Vilnius 

El.paštas: info@termoliuksas.lt

Tel. +370 5 2404351,

mob. +370 616 55222.