Kiemo vartams

Kiekvienas iš mūsų ne kartą atidarinėjo ir uždarinėjo vartus. Tai yra lengva ir paprasta, kai lauke geras oras ir niekur neskubame. Bet dažniausiai mes skubame, o lauke, kaip tyčia, lyja arba sninga. Būtent tokiose situacijose įvertiname vartų automatikos privalumus. Vienas mygtuko paspaudimas ir jūs, neišlipę iš automobilio, įvažiuosite arba išvažiuosite iš kiemo.

Bendrovė „Termoliuksas“ nuo 1995 metų bendradarbiauja su Italijos firma RIB, gaminančia kiemo vartų automatizavimo įrangą ir kelio užtvarus („šlagbaumus“). Šie RIB produktai yra pritaikyti darbui Lietuvos klimato sąlygomis: pavarų šildymo ir vėdinimo sistemos bei specialūs tepalai užtikrina patikimą įrangos funkcionavimą esant kritinėms žiemos ir vasaros temperatūroms.

Pasirenkant kiemo vartų pavarą būtina atsižvelgti į eismo intensyvumą: kiek kiemo gyventojų turi automobilius, kiek kartų per dieną jie atvažiuoja ir išvažiuoja. Vienas iš svarbiausių pavaros pasirinkimo kriterijų yra jos naudojimo ciklų skaičius per nustatytą laiko tarpą.
Sunkūs, galingi vartai reikalauja galingesnes pavaros. Labai svarbus parametras pasirenkant pavarą yra vartų užpildas. Kuo tankiau užpildyti vartai, tuo didesnė vėjo apkrova veikia vartus.

Pavara valdomi sunkūs kiemo vartai yra pavojingas judantis objektas. Montuojant kiemo vartų pavarą būtina numatyti, kad vartams judant jų kelyje neatsirastų pašalinių daiktų. O jei tai įvyktų, vartų automatika privalo „pastebėti“ atsiradusią kliūtį ir sustabdyti judančius vartus.
Kiemo vartų sistemos saugumo lygis priklauso nuo pavaros kokybės bei papildomai instaliuotų saugos priemonių, tokių kaip fotoapsaugos (naudojama viena arba dvi), perspėjimo švyturėlis, kontaktinė juosta ir kitos.

Galimi įvairūs vartų valdymo variantai: nuotolinis valdymas distanciniu pulteliu, valdymas mygtuku ar raktinio jungiklio pagalba, kodinis jungiklis, magnetinių kortelių skaitytas pagalba ir kiti varantai. Daugiau apie tai skaitykite produkto skyriuje „Priedai valdymui“.


VARSTOMŲ VARTŲ PAVAROS
Visiems varstomiems kiemo vartams galima pritaikyti automatinę pavarą. Pavaros tipas ir galingumas priklauso nuo vartų svorio, gabaritų ir architektūros. Prieš projektuojant ir montuojant vartus verta pagalvoti ir iš anksto nuspręsti, ar prie vartų bus montuojama pavara. Prieš perkant kiemo vartų pavarą rekomenduojame pasikonsultuoti su specialistais, kad pasirinktas variantas būtų kuo geriau pritaikytas prie vartų konstrukcijos ir atitiktų visus kitus jūsų porekius.
Geriausias sprendimas yra patikėti vartų gamybą, pavaros parinkimą bei visos sistemos montavimą ir priežiūrą kompetetingiems ir patyrusiems specialistams.

 Pavara PRINCE
Prince yra nepakeičiama pavara ažūriniems, lengviems vartams. Ji yra aprūpinta magnetiniu elektroninės jėgos reguliatoriumi, skirtu kliūtims atpažinti, kurios gali atsirasti vartų varčios judėjimo metu. Prince pavaroje yra naudojama ABIS sistema, kuri neleidžia nesankcionuotai atidaryti vartus ir įjungia aliarmą. Kaip šios pavaros papildomą priedą galima įsigyti du akumuliatorius, kurių pagalbą dingus įtampai pavara atliks dar iki 90 ciklų.Pavara KING

King elektromechaninė pavara skirta sunkesniems, ilgesniems vartams. Ši pavarų serija turi įvairias komplektacijas. Komplektacijoje „Plus“ yra komplektuojamas elektroninis jėgos reguliatoris, kuris atpažįsta kliūtį, sustabdo vartų judėjimą ir nukreipia juos atgal.

 

NUSTUMIAMŲ VARTŲ PAVAROS

Automatizuojant nustumiamus kiemo vartus svarbus faktorius pasirenkant pavarą yra mechaninės vartų konstrukcijos kokybė. Netinkamai parinkus vartų profilius, rėmo konstrukcijos proporcijas, vežimėlių blokus ar kitas sudedamąsias dalis tam, kad užtikrinti patikimą visos konstrukcijos veikimą tenka rinktis galingesnes pavaras.
Todėl vartų svoris, gabaritai ir kiti „kataloginiai“ parametrai tai nėra visi faktoriai pasirenkant nustumiamų vartų pavarą.
Geriausias sprendimas - tai patikėti vartų gamybą, pavaros parinkimą bei visos sistemos montavimą kompetentingiems ir patyrusiems specialistams.


Pavara K500
K500 – tai paprasta, patikima, lengvai ir greitai montuojama pavara nustumiamuose vartuose iki 500 kg svorio. K5 turi elektroninį valdymą su integruotu distancinio valdymo imtuvu.

K500Pavara K800/1400/2200
Šią pavarų seriją sudaro keli pavarų tipai. Konkretus pavaros modelis ir komplektacija pasirenkama priklausomai nuo vartų svorio, tipo ir kitų faktorių. K-serijos modeliai pasižymi paprasta instaliacija ir solidžia išvaizda. Sumontavus naują valdymo sistemą galima dar efektyviau reguliuoti švelnų vartų stabdymą.

Produktų katalogas

VARTŲ PAVAROS
GARAŽO VARTAMS
PRAMONINIAMS VARTAMS
KIEMO VARTAMS
PRIEDAI VALDYMUI

Žiūrėti visą katalogą

Warning: getimagesize(/home/termoliu/domains/termoliuksas.lt/public_html/images/source/gallery/91/234.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/termoliu/domains/termoliuksas.lt/public_html/include/galerija.php on line 32

Warning: getimagesize(/home/termoliu/domains/termoliuksas.lt/public_html/images/source/gallery/91/235.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/termoliu/domains/termoliuksas.lt/public_html/include/galerija.php on line 32

Termoliuksas © Copyright 2015.
Sprendimas: Infoluitai

Ozo g. 20-12, LT-07151 Vilnius 

El.paštas: info@termoliuksas.lt

Tel. +370 5 2404351,

mob. +370 616 55222.