Vartų pavaros

Pavara - tai vienas iš svarbiausių vartų elementų, nuo kurio priklauso vartų saugumas, funkcionalumas, ilgaamžiškumas bei visos sistemos kokybė. Suprasdami visa tai nuo pat firmos įkūrimo prekiaujame tik aukštos kokybės pavaromis. Mūsų pavarų tiekėjai - tai žinomos vokiečių firmos „Hörmann“, „GFA“, „Somfy“ bei aukšta kokybe garsėjanti italų firma „RIB“.

Jei yra tokia galimybė, visada rekomenduojame vartus ir pavaras komplektuoti iš vieno gamintojo. Tai garantuoja suderinamumą bei pilną gamintojo atsakomybę už visą techninį sprendimą.

Kokybiškos garažo vartų pavaros turi šias savybes:
- tyliai veikia;
- užtikrina švelnų vartų uždarymą (sumažina greitį, kai vartų apatinis segmentas nusileidžia ~15 cm iki žemės);
- nereikalauja grandinės tepimo ir kitų pavaros elementų priežiūros;
- apsaugo nuo įsilaužimo į garažą;
- yra galimybė komplektuoti įvairius vartų valdymo priedus (įvairūs pulteliai, raktiniai, kodiniai, magnetiniai jungikliai);
- pagal Europos Sąjungos saugumo normą EN 13241-1, kuri galioja Lietuvoje nuo 2005 metų gegužės 1 dienos, elektrinės vartų pavaros privalo būti sertifikuotos konkrečiam vartų gamintojui ir konkrečiam vartų modeliui.

Pramoniniuose vartuose svarbų vaidmenį atlieka vartų valdymo automatika. Valdant pramoninius vartus neužtenka turėti vien tik kokybišką pabarą ir atidarymo/uždarymo mygtuką. Vartų automatika privalo kaupti informaciją apie vartų eksploatavimą (tai leidžia numatyti techninio aptarnavimo laiką bei laiku pakeisti susidėvėjusias dalis), suprogramuoti įvarius vartų atidarymo/uždarymo režimus, prijungti vienu metu kelis daviklius bei komplektuoti įvairius priedus (signalinės lempos, avariniai išjungikliai, šviesos barjerai ir kt.

Produktų katalogas

VARTŲ PAVAROS
GARAŽO VARTAMS
PRAMONINIAMS VARTAMS
KIEMO VARTAMS

Žiūrėti visą katalogą

Termoliuksas © Copyright 2015.
Sprendimas: Infoluitai

Ozo g. 20-12, LT-07151 Vilnius 

El.paštas: info@termoliuksas.lt

Tel. +370 5 2404351,

mob. +370 616 55222.