Susukamos žaliuzės

verta žinoti

Susukamos apsauginės žaliuzės – tai vienas pirmųjų „Termoliukse“ pradėtų gaminti produktų. Nuo 1993 metų sukaupta patirtis leidžia mums laikyti save vienais geriausių šios srities specialistų.

Susukamos žaliuzės apsaugo ne tik nuo įsilaužimo. Tai puiki apsauga nuo šalčio, saulės, triukšmo, atmosferos poveikių ir pašalinių akių.

Žaliuzių gamybai naudojame tik kokybiškus, laiko patikrintus profilius ir komplektuojančias dalis. Mūsų profilių tiekėjas – tai lenkų firma „Aluprof“. Glaudžiai su jais bendadarbiaudami, pagal jūsų individualius poreikius, galime pasiūlyti įvairių dydžių ir spalvų susukamas žaliuzes.

Panaudojant elektrines pavaras ir įvairius daviklius projektuojame įvairias žaliuzių valdymo sistemas. Visos namo žaliuzės gali būti atidaromos ir uždaromos paspaudus vieną mygtuką, gavus impulsą iš šviesos arba laiko daviklio. Daviklių pagalba valdomos žaliuzės sudaro „gyvo namo“ vaizdą. Jums išvykus ilgesniam laikui stebint namą visada susidarys įspūdis, kad namie kažkas yra.

Žaliuzių gamybai paprastai yra naudojami aliumininiai profiliai su poliuretano užpildų. Galima naudoti ir plieninius profilius. Plieninių profilių žaliuzės yra tvirtesnės, tačiau dėl didesnio svorio turi būti naudojamos galingesnės pavaros.

Produktų katalogas

SUSUKAMOS ŽALIUZĖS

Žiūrėti visą katalogą

Termoliuksas © Copyright 2015.
Sprendimas: Infoluitai

Ozo g. 20-12, LT-07151 Vilnius 

El.paštas: info@termoliuksas.lt

Tel. +370 5 2404351,

mob. +370 616 55222.