Susukamos grotos

verta žinoti

Susukamų grotų konstrukcija yra tokia pati, kaip apsauginių žaliuzių. Skirtumas yra toks, kad vietoje vientiso profilio yra naudojamos aliumininės juostelės. Tipinis susukamų grotų panaudojimas – parduotuvių vitrinų apsauga. Elegantiškai atrodančios apsauginės grotos apsaugo parduotuvę nuo įsilaužimo neuždengdamos vitrinoje eksponuojamų prekių.

Susukamos grotos - tai puikus sprendimas dideliems prekybos centrams. Prekybos centro viduje esančios parduotuvės ir kavinės naudoja susukamas grotas vietoje stiklinių konstrukcijų bei nuomojamos erdvės užtverimui nedarbo metu. Pro nuleistas grotas puikiai matosi parduotuvėje eksponuojamos prekės ir interjeras. Susukamos grotos prekybos centruose yra naudojamos taip pat vietoje durų.

Susukamų grotų gamybai naudojame anoduoto aliuminio profilius. Mūsų gaminamų grotų juostelės yra 30 mm pločio.

          

Tiekiame taip pat grotas, pagamintas iš plieninių vamzdžių ir plieno juostelių. Jos yra tvirtesnes; tinka montuoti požeminiuose garažuose ir visur, kur reikia vartų su maksimalia ventikiacija. Daugiau apie tokio tipo produktus skaitykite produktų katalogo Pramoninių vartų skyriuje.


 

Produktų katalogas

SUSUKAMOS GROTOS

Žiūrėti visą katalogą

Termoliuksas © Copyright 2015.
Sprendimas: Infoluitai

Ozo g. 20-12, LT-07151 Vilnius 

El.paštas: info@termoliuksas.lt

Tel. +370 5 2404351,

mob. +370 616 55222.