Pripučiamos

Pripučiamos „Hörmann“ vartų sandarinimo rankovės puikiai prisitaiko prie įvairių vilkikų dydžių. Jos puikiai užsandarina ir neleidžia išorės temperatūrai patekti į sandėlį.
Šį vartų sandarinimą visų pirma rekomenduojame į šaldymo patalpas perkraunant temperatūrai jautrias prekes, kai krovimo procesas ilgai užtrunka.

Tik vilkiui privažiavus ventiliatorius pripučia aplink priekabą atsiradusį vartų sandarinimą ir taip per keletą sekundžių visiškai užsandarina krovimo patalpą.
Baigus krauti ir išjungus ventiliatorių, įtempiamųjų lynų ir priešinių svorių dėka iš pagalvių lygiai taip pat greitai oras vėl išeina.

Produktų katalogas

RAMPŲ ĮRANGA
AUKŠČIO IŠLYGINIMO AIKŠTELĖS
KROVIMO ŠLIUZAI
VARTŲ SANDARINIMO SISTEMOS
IŠ BREZENTO
PRIPUČIAMOS
SU PAGALVĖMIS

Žiūrėti visą katalogą

Warning: getimagesize(/home/termoliu/domains/termoliuksas.lt/public_html/images/source/gallery/103/222.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/termoliu/domains/termoliuksas.lt/public_html/include/galerija.php on line 32

Warning: getimagesize(/home/termoliu/domains/termoliuksas.lt/public_html/images/source/gallery/103/): failed to open stream: No such file or directory in /home/termoliu/domains/termoliuksas.lt/public_html/include/galerija.php on line 35

Termoliuksas © Copyright 2015.
Sprendimas: Infoluitai

Ozo g. 20-12, LT-07151 Vilnius 

El.paštas: info@termoliuksas.lt

Tel. +370 5 2404351,

mob. +370 616 55222.