Su pagalvėmis

Svarstant "Hörmann“ vartų sandarinimo rankovių su pagalvėmis panaudojimo tikslingumą reikia gerai išsiaiškinti, kokia yra transporto priemonių parko struktūra ir kokie yra pagrindiniai privažiuojantys prie rampų tiekėjų sunkvežimiai. Sandarinimo rankovės su pagalvėmis turi tiksliai atitikti transporto priemones.

Šio tipo rankovės yra optimaliausias sprendimas sunkvežimiams be borto ir su metaliniu konteineriu. Sandarinimo rankovės su pagalvėmis ypatingai rekomenduojamos kabantiems kroviniams, kaip pavyzdžiui, tekstilės prekės arba mėsos gaminiai šaldytuvų sunkvežimiuose.

Sunkvežimis privažiuoja pakrovimui ar iškrovimui jau su atidarytomis durimis prie pagalvių, pripildytų putų medžiaga su oro kameromis, kurios susispaudžia apie 50 mm. Sandarumas iš viršaus priklauso nuo pasirenkamo hermetizatorius tipo. Specialūs amortizatoriai apsaugo pastato fasadą ir sunkvežimį nuo apgadinimų.

Pagalvės yra pripildytos poliuretano putomis 100% be freono ir dėl integruotų oro kamerų yra dar elastingesnės. Kartu su stabiliu rėmu ir aukštos kokybės apvalkalu iš sustiprinto audiniu plastikinio brezento ( 620 g/m²) pagalvės sudaro nedylančią konstrukciją. Pagalvių paviršius per visą plotį papildomai sustiprintas sulituotomis poliesterinėmis juostomis (1750 g/m²). Dėl jų pagalvės mažiau dyla ir ilgiau tarnauja.

Produktų katalogas

RAMPŲ ĮRANGA
AUKŠČIO IŠLYGINIMO AIKŠTELĖS
KROVIMO ŠLIUZAI
VARTŲ SANDARINIMO SISTEMOS
IŠ BREZENTO
PRIPUČIAMOS
SU PAGALVĖMIS

Žiūrėti visą katalogą

Warning: getimagesize(/home/termoliu/domains/termoliuksas.lt/public_html/images/source/gallery/192/222.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/termoliu/domains/termoliuksas.lt/public_html/include/galerija.php on line 32

Warning: getimagesize(/home/termoliu/domains/termoliuksas.lt/public_html/images/source/gallery/192/): failed to open stream: No such file or directory in /home/termoliu/domains/termoliuksas.lt/public_html/include/galerija.php on line 35

Termoliuksas © Copyright 2015.
Sprendimas: Infoluitai

Ozo g. 20-12, LT-07151 Vilnius 

El.paštas: info@termoliuksas.lt

Tel. +370 5 2404351,

mob. +370 616 55222.