Iš brezento

„Hörmann“ vartų sandarinimo rankovės iš brezento tinka įvairių dydžių vilkikams. Dėl savo universalumo jos yra vienos populiariausiu. Sumontuotas ant cinkuotų rėmų aukštos kokybės stogo ir šonų brezentas užtikrina stabilią, lanksčią ir neplyštančią konstrukciją.

Brezentas ir rėmų dalys gaminamos kaip atskiri elementai, kurie yra lengvai susukami ir montuojami. Todėl šios įrangos keitimas nesukelia problemų ir nėra brangus.
Brezentas turi būti ne tik lankstus, tačiau ir pakankamai tvirtas. „Hörmann“ tai pasiekia naudamas specialią brezento medžiagą (monofilamentą) arba integruojant į brezentą linges. Stogo brezentui tenka ypatingas krūvis, todėl jis yra sustiprinamas .
Ryškios, gerai matomos brezente įvažiavimo juostos palengvina vairuotojui įvažiavimą.

Priklausomai nuo krovimo intensyvumo ir kitų jūsų reikalavimų parinksime jums tinkamiausią sandarinimo rankovės modelį ir komplektaciją.


Produktų katalogas

RAMPŲ ĮRANGA
AUKŠČIO IŠLYGINIMO AIKŠTELĖS
KROVIMO ŠLIUZAI
VARTŲ SANDARINIMO SISTEMOS
IŠ BREZENTO
PRIPUČIAMOS
SU PAGALVĖMIS

Žiūrėti visą katalogą

Warning: getimagesize(/home/termoliu/domains/termoliuksas.lt/public_html/images/source/gallery/102/222.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/termoliu/domains/termoliuksas.lt/public_html/include/galerija.php on line 32

Warning: getimagesize(/home/termoliu/domains/termoliuksas.lt/public_html/images/source/gallery/102/): failed to open stream: No such file or directory in /home/termoliu/domains/termoliuksas.lt/public_html/include/galerija.php on line 35

Termoliuksas © Copyright 2015.
Sprendimas: Infoluitai

Ozo g. 20-12, LT-07151 Vilnius 

El.paštas: info@termoliuksas.lt

Tel. +370 5 2404351,

mob. +370 616 55222.