Su atlenkiama lūpa

verta žinoti

Aukščio išlyginimo aikštelės su atlenkiama lūpa (HLS-2 modelis)
„Hörmann“ aukščio išlyginimo aikštelės su atlenkiama lūpa – tai paprastas sprendimas greitam pakrovimui. Šios aikštelės pasižymi labai stabilia konstrukcija ir patikima hidraulika. Jų serijinės gamybos ilgis yra 405 mm, pagal pageidavimą gali būti iki 480 mm. Tai yra laiko patikrintos plieninės alkūninės konstrukcijos su ypač stipriais šarnyrais.
Patikima, paparastai valdoma aikštelės hidraulika (du cilindrai su vieno vožtuvo technika) susidoroja su visomis pakrovimo situacijomis.
Dėl atviros atlenkiamų lūpų konstrukcijos šarnyruose nesikaupia medžio skeveldrų ir kt. nešvarumų
Išlyginimo aikštelės platforma yra tokia atspari deformacijoms, kad ji netgi išlygina sunkvežimio nuolydžius, kurie atsiranda dėl netolygaus krovinio paskirstymo.
Integruotas į cilindrą avarinio sustabdymo automatinis vožtuvas akimirksniu užfiksuoja išlyginimo aikštelę, jeigu sunkvežimis per anksti nuvažiuoja, o platforma dar apkrauta.


Atlenkiamos lūpos ilgis: 405 mm

Kokybės ir patikimumo garantijos
„Hörmann“ aukščio išlyginimo aikštelės yra sukonstruotos prisilaikant visų pagrindinių Europos sąjungos įstatymų, direktyvų ir normų :

  • Europos normos apie pakrovimo tiltelius EN 1398 
  • Mašinų ir įrengimų direktyvos Europos sąjungoje 98/37/EG
  • Statybinių objektų direktyvos 98/37/EG 
  • Statybinių objektų direktyvos 89/106/EEG 
  • Statybinių konstrukcijų direktyvos ZH 1/156
 

Produktų katalogas

RAMPŲ ĮRANGA
AUKŠČIO IŠLYGINIMO AIKŠTELĖS
SU ATLENKIAMA LŪPA
SU IŠSTUMIAMA LŪPA
KROVIMO ŠLIUZAI
VARTŲ SANDARINIMO SISTEMOS

Žiūrėti visą katalogą

Warning: getimagesize(/home/termoliu/domains/termoliuksas.lt/public_html/images/source/gallery/100/222.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/termoliu/domains/termoliuksas.lt/public_html/include/galerija.php on line 32

Warning: getimagesize(/home/termoliu/domains/termoliuksas.lt/public_html/images/source/gallery/100/): failed to open stream: No such file or directory in /home/termoliu/domains/termoliuksas.lt/public_html/include/galerija.php on line 35

Termoliuksas © Copyright 2015.
Sprendimas: Infoluitai

Ozo g. 20-12, LT-07151 Vilnius 

El.paštas: info@termoliuksas.lt

Tel. +370 5 2404351,

mob. +370 616 55222.