Segmentiniai pramoniniai vartai

verta žinoti

Įvairius „Hörmann“ pramoninius segmentinius vartus montuojame nuo 1993 metų. Per tą laiką kartu su mūsų klientais įsitikinome, kad „Hörmann“ vartai – tai laiko patikrintas, patikimas sprendimas gamybos įmonėms, sandėliams, autoservisams.

Kodėl varta rinktis „Hörmann“ pramoninius vartus?

Nuolatinis produktų tobulinamas
Nauji firmos „Hörmann“ produktai, tolimesnis jų vystymas ir detalių tobulinimas - tai nuolatinis „Hörmann“ „R&D“ skyriaus ekspertų darbo procesas.
Firma nuolat registruoja rinkoje naujus patentus ir užima lyderio poziciją.

Visi komponentai iš vienų rankų
Visi pagrindiniai vartų komponentai, tokie, kaip segmentai, bėgiai, staktos, tvirtinimai yra projektuojami ir gaminami „Hörmann“ gamyklose, o ne superkami atsitiktinai iš įvairių tiekėjų.
Kiti komponentai yra tiekiami tik iš patikimų tiekėjų pasirašant ilgalaikio tiekimo sutaris ir nuolat tikrinant kokybę: ir tiekėjo, ir „Hörmann“ gamykluose. Stengdamiesi neprarasti didelių užsakymų, komponentų gamintojai tiekia „Hörmann“ tik aukščiausios kokybės produkciją.

Kiekvienam pagal individualius poreikius
„Hörmann“ gamina net aštuonių tipų segmentinius vartus. Jūs lengvai rasite optimaliausią sprendimą pagal jūsų individualius poreikius. Pasirenkant vartus nešildomoms patalpoms sutaupysite pirkdami viensienius plieninius vartus, šildomoms patalpoms galite rinktis vieną iš dviejų dvisienių vartų tipų. Įvairios plieno, aliumino ir stiklo kombinacijos leis rasti optimalų sprendimą, jei pro vartus į patalpos vidų turi patekti šviesa.
Į vartų segmentus galima įmontuoti įvairiausių formų langus ir ventiliacines groteles.
2005 metų „Hörmann“ naujiena – durys vartuose be slenksčio. Dėl to jas galima naudoti kaip evakuacines duris.
Keturių tipų vartų valdymo automatika ne tik patikimai atidarys ir uždarys vartus. Ji informuos vartotoją, kaip yra eksploatuojami vartai, praneš apie klaidas ir sutrikimus, informuos, kada vartams bus reikalingas aptarnavimas.
Prie automatikos galima komplektuoti vartų valdymo priedus: įvairius pultelius ir jungiklius (mygtukų dėžutės, kodiniai, raktiniai), signalines lempas, šliuzų valdymo sistemas.

„Hörmann“ pats gamina pavaras
„Hörmann“ pavaros yra gaminamos vienoje iš naujausių gamyklų. Gamybos ir kokybės kontrolės procesai yra kompiuterizuoti, kas iki minimumo sumažina klaidos ir nepastebėto broko tikimybę. Visa tai garantuoja puikų vartų, pavarų ir valdymo įrangos suderinamumą. Visi nauji produktai yra vystomi kompleksiškai, glaudžiai bendradarbiaujant „Hörmann“ vartų ir pavarų konstruktoriams. Nuolatinis apsikeitimas informacija ir naujų produktų bandymai projektavimo procese garantuoja visos sistemos kokybę.

Laisvė objektų projektavime
„Hörmann“ segmentiniai vartai įvairių tvirtinimo būdų bei apkaustų dėka tinka visoms patalpoms. Tiek naujai statant, tiek remontuojant pastatą. Todėl projektuodami jūs visada esate teisingame kelyje.

Aukščiausios klasės vartų dizainas
„Hörmann“ segmentiniai vartai ne tik nepriekaištingai atliks savo technines funkcijas, bet ir taps originaliu dizaino elementu modernioje pramoninėje architektūroje.
Net 10 spalvų pagal RAL paletę galima užsisakyti kaip standartines – vartų kaina dėl to nepadidės.

 Sectionaltore               Sectionaltor TPU 40

Produktų katalogas

PRAMONINIAI VARTAI
SEGMENTINIAI
PLIENINIAI VIENSIENIAI
PLIENINIAI DVISIENIAI
PLIENINIAI/ALIUMININIAI
ALIUMININIAI
VITRINOS TIPO
SUSUKAMI
SUSUKAMOS GROTOS
GREITAEIGIAI
SPECIALIOS PASKIRTIES
PAVAROS

Žiūrėti visą katalogą

Warning: getimagesize(/home/termoliu/domains/termoliuksas.lt/public_html/images/source/gallery/63/191.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/termoliu/domains/termoliuksas.lt/public_html/include/galerija.php on line 32

Warning: getimagesize(/home/termoliu/domains/termoliuksas.lt/public_html/images/source/gallery/63/): failed to open stream: No such file or directory in /home/termoliu/domains/termoliuksas.lt/public_html/include/galerija.php on line 35

Termoliuksas © Copyright 2015.
Sprendimas: Infoluitai

Ozo g. 20-12, LT-07151 Vilnius 

El.paštas: info@termoliuksas.lt

Tel. +370 5 2404351,

mob. +370 616 55222.