Greitaeigiai

verta žinoti

Greitaeigiai pramoniniai vartai, kaip taisyklė, yra naudojami ten, kur yra intensyvus transporto judėjimas. Greitaeigiai vartai užtikrina greitesnį krovinių pakrovimą/iškrovimą arba prekių transportavimą įmonės viduje.
Greitaeigiai vartai atsidaro tik tam momentui, kad pravažiuotų transportas. Naudojant įvairius daviklius ir valdymo sistemas galima pasiekti, kad keltuvai judėtų nemažindami greičio, o vartai būtų atidaryti tik keltuvo pravažiavimo metu. Tai leidžia taupyti šilumos energiją ir išvengti skersvėjų patalpų viduje.

Greitaeigiai pramoniniai vartai skirstomi į vidinius (vartų medžiaga - dažniausiai PVC) ir išorinius (gaminami iš įvairių plieninių arba aliumininių segmentų; kartais iš su aliumininiais sustiprinimo profiliais).

Tipiniai greitaeigių vartų pritaikymo pavyzdžai:

  • tarp gamyklos cechų, kur dažnai pravažiuoja žaliavas arba gatavą produkciją vežantis keltuvas;
  • konvejeriuose;
  • įvažiavimuose į šaldomas patalpas;
  • prekybos centrų sandėliuose.

Kai kurių greitaeigių vartų konstrukcija yra optimizuota naudojimui maisto pramonei, steriliai gamybai, sprogstamųjų madžiagų gamyklose ir sandėliuose. Daugiau apie specialios paskirties vartus skaitykite produktų katalogo "Specialios paskirties pramoniniai vartai" dalyje.

Produktų katalogas

PRAMONINIAI VARTAI
SEGMENTINIAI
SUSUKAMI
SUSUKAMOS GROTOS
GREITAEIGIAI
SUSUKAMI IŠ PVC
SUSUKAMI SPIRALINIAI
PAKELIAMI SEGMENTINIAI
SPECIALIOS PASKIRTIES
PAVAROS

Žiūrėti visą katalogą

Termoliuksas © Copyright 2015.
Sprendimas: Infoluitai

Ozo g. 20-12, LT-07151 Vilnius 

El.paštas: info@termoliuksas.lt

Tel. +370 5 2404351,

mob. +370 616 55222.