Pramoniniai vartai

verta žinoti

Įvadas

Pramoniniams objektams skirti vartai – tai ne vien tik didesnių matmenų garažo vartai. Be įprastų pakeliamų garažo vartų funkcijų pramoniniam naudojimui suprojektuoti vartai privalo turėti šias savybes:

  •  vartų sudedamosios dalys (spyruoklės ir kt.) turi būti pritaikytos didesniam atidarymo/uždarymo ciklų skaičiui. Ypatingai intensyviam judėjimui yra projektuojamos specialios vartų konstrukcijos;
  • dėl sąlyginai didelio svorio ir matmenų pramoniniai vartai yra pavojingas judantis objektas, kuris gali sugadinti materialų turtą arba sužeisti žmones. Dėl to vartų konstrukcijoje privalo būti numatyti apsaugos elementai, kurie neleis vartams nukristi trūkus lynui arba spyruoklei;
  • galingos elektrinės vartų pavaros lengvai gali pakelti už vartų konstrukcijos užsikabinusį žmogų. Pramonių vartų automatikoje turi būti įdiegti atitinkami apsaugos sprendimai, kurie tokiais atvejais išjungtų vartų pavarą;
  • pramoninių vartų automatika turi kaupti duomenis apie vartų eksploatavimą. Tai leis kontroliuoti vartų dalių susidėvėjimą ir laiku jas pakeisti - kol dar neįvyko kritinis vartų gedimas;
  • galimybė komplektuoti įvairius valdymo priedus pagal užsakovo poreikius, kaip šliuzų automatika, šviesoforai, įvairūs atidarymo/uždarymo jungikliai ir davikliai.

Turėdami virš dvylikos metų įvairių pramoninių vartų projektavimo ir montavimo patirtį, bendrovės „Termoliuksas“ inžinieriai prieš siūlydami sprendimą visada įdėmiai išklauso užsakovo poreikius bei įvertina visas su vartų eksploatavimu susijusias aplinkybes. Tai yra vienas iš mūsų pagrindinių principų bendradarbiaujant su pramonės įmonėmis, logistikos centrais, autoservisais, autosalonais ir kitais pramoninių vartų vartotojais.

Mūsų tiekiamų pramoninių vartų gamintojai – tai žinomos vokiečių firmos „Hörmann“ ir „Efaflex“.
Su firma „Hörmann“ bendradarbiaujame nuo 1993 metų. Tai didžiausias garažo ir pramoninių vartų gamintojas Europoje, garsėjantis plačiu produktų asortimentų bei nepriekaištinga kokybe. Be tipinių segmentinių vartų „Hörmann“ gamina greitaeigius bei specialios paskirties vartus: priešgaisrinius, maisto pramonei, stumdomus vartus angarams, sporto salėms skirtus vartus.

Vokiečių firma „Efaflex“ – tai neginčijamas lyderis tarp greitaeigių vartų gamintojų. Vartų konstrukcijoje yra naudojama patentuota „Efaflex“ spiralinė vartų šarvo susukimo sistema, kuri užtikrina įspūdingą greitį ir ilgaamžiškumą.
„Efaflex“ pastatų išoriniai ir vidiniai greitaeigiai vartai gali būti iki 8 metrų pločio ir iki 7.8 metrų aukščio, vartų greitis gali siekti iki 4 m/s. „Efaflex“ taip pat gamina specialios paskirties greitaeigius vartus maisto pramonei, šaldymo kameroms, steriliai gamybai, troleibusų ir tramvajų parkams.

 

Produktų katalogas

PRAMONINIAI VARTAI
SEGMENTINIAI
SUSUKAMI
SUSUKAMOS GROTOS
GREITAEIGIAI
SPECIALIOS PASKIRTIES
PAVAROS

Žiūrėti visą katalogą

Termoliuksas © Copyright 2015.
Sprendimas: Infoluitai

Ozo g. 20-12, LT-07151 Vilnius 

El.paštas: info@termoliuksas.lt

Tel. +370 5 2404351,

mob. +370 616 55222.