Kaminų sistemos

verta žinoti
Trumpa charakteristika   

Statydami namą apie kaminą dažniausiai galvojame paprastai: turi būti išmūrytas kanalas, pro kurį iš katilo ar židinio išeis dūmai. Dūmai – jie ir taip visada einą į viršų, todėl viskas yra paprasta ir neverta skirti daug laiko kamino projektavimui ir pasirinkimui. Na, dar dėl visa ko į kaminą galima įstatyti nerūdijančio plieno įdėklą ir tada tikrai nebus jokių problemų eksploatuojant katilą ar židinį.


Netinkama ar pasenusi
dūmų šalinimo sistema

Aprūkusios sienos, pilna dūmų patalpa ar net išsilydęs kaminas - tai tik keletas problemų, galinčių jus ištikti, kai namuose sumontuojamas šiuolaikiškas židinys ar krosnis, o naudojama netinkama ar pasenusi dūmų šalinimo sistema. Mes žinome ir matėme pavyzdžių, kai dūmų išvedimui buvo naudojami net plastikiniai kanalizacijos vamzdžiai!

 Statydami kaminą retai susimąstome, kad:

  • jei užsiliepsnotų kamine susikaupę suodžiai – ar ugnis pro kaminą neišplis į gyvenamąsias patalpas?
  • katilinėje dažniausiai montuojame gaisrui atsparias duris. Bet ar tai turi prasmę, jei kilus gaisrui katilinėje ugnis į gyvenamąsias patalpas galės išplisti pro kaminą?
  •  jei kamine kaupsis drėgmė - kokios gali būti pasekmės?
  • ar nerūdijantis plienas yra atsparus šarmams?
  • ar pakeitus kuro katilą nereikės keisti ir kamino?

Nuo to, kaip teisingai įrengtas ir ar iš kokybiškų medžiagų pagamintas jūsų kaminas labai priklauso jūsų šildymo sistemos efektyvumas ir saugumas. Mes rekomenduojame veiksmingą ir universalų sprendimą – 60-ties metų patirtį turinčios Vokietijos įmonės „Schiedel“ kaminus su keraminiais įdėklais. „Schiedel“ kaminų sistemos yra ilgaamžės: gamintojas suteikia savo produkcijai 30 metų garantiją! Kaminų sistemų gamybos sferoje įmonė atitinka tarptautinius ISO 9001 reikalavimus.

RONDO PLUS   ABSOLUT   ISOKERN KERASTAR

„Schiedel“ kaminų sistemos yra vienos iš moderniausių kaminų sistemų Europoje. Šie kaminai atitinka visus šiuolaikinių kaminų reikalavimus: greitai sudaro puikią trauką, yra atsparūs rūgštims, šarmams ir aukštos temperatūros poveikiui, atlaiko 60 minučių suodžių gaisrą kamine. Universalūs - pritaikyti įvairaus tipo kurui (dujoms, skystam, kietam kurui, granulėms). Užtikrina gerą trauką esant žemoms ir aukštoms išmetamųjų dujų temperatūroms.

„Schiedel” kamino montavimas yra labai greitas ir paprastas. Mūsų įmonės specialistai jums suprojektuos, pristatys ir sumontuos jums tinkantį kaminą per kelias dienas!

 Montavimo instrukcija 

„Schiedel” kaminai turi visus ES reikalaujamus priešgaisrinius sertifikatus; Berlyno bei Varšuvos statybos institutų sertifikatą, Lietuvos priešgaisrinės saugos sertifikatą. Keraminis vamzdis paženklintas CE ženklu pagal EN–1457 normą.

Produktų katalogas

KAMINŲ SISTEMOS
KAIP IŠSIRINKTI KAMINĄ
KAMINO KONSTRUKCIJA
VENTILIACINIAI KANALAI

Žiūrėti visą katalogą

Termoliuksas © Copyright 2015.
Sprendimas: Infoluitai

Ozo g. 20-12, LT-07151 Vilnius 

El.paštas: info@termoliuksas.lt

Tel. +370 5 2404351,

mob. +370 616 55222.