Šoninės durys

verta žinoti

Gamintojo tiekiamos tokio pačio dizaino šoninės duris suteikia galimybė visada idealiai suderinti garažo vartus su šoninėmis durimis. Papildomi originalūs dizaino elementai palengvina suteikti Jūsų namui originalumą ir išskirtinumą.
Šoninės durys visuomet yra labai praktiškos, kai jus skubiai norite paimti daiktus iš garažo, jo neatidarydami. Arba Jūsų antras automobilis stovi prieš pat vartus ir užtveria praėjimą.

Komplektacija

Šonines duris paprastai tiekiame su serijinės gamybos standartinių rankenų komplektu, o pagal pageidavimus – taip pat ir  su kombinuotu rankenu komplektu: is vienos pusės su standartine, iš kitos – su rutulio formos rankena. Daugiau apie įvairius vartų ir durų priedus skaitykite produktų katalogo skyrelyje „Papildomi priedai“.

 

Produktų katalogas

GARAŽO VARTAI
PLOKŠTUMINIAI
PLIENINIAI
PLIENINIAI DESIGN SERIJOS
MEDINIAI
MEDINIŲ VARTŲ RĖMAI
ŠONINĖS DURYS
PAPILDOMI PRIEDAI
SEGMENTINIAI
SUSUKAMI
PAVAROS

Žiūrėti visą katalogą

Warning: getimagesize(/home/termoliu/domains/termoliuksas.lt/public_html/images/source/gallery/53/190.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/termoliu/domains/termoliuksas.lt/public_html/include/galerija.php on line 32

Warning: getimagesize(/home/termoliu/domains/termoliuksas.lt/public_html/images/source/gallery/53/): failed to open stream: No such file or directory in /home/termoliu/domains/termoliuksas.lt/public_html/include/galerija.php on line 35

Termoliuksas © Copyright 2015.
Sprendimas: Infoluitai

Ozo g. 20-12, LT-07151 Vilnius 

El.paštas: info@termoliuksas.lt

Tel. +370 5 2404351,

mob. +370 616 55222.