Garažo vartai

verta žinoti

Garažo vartų pasirinkimas - tai vienas iš sprendimų, nuo kurių priklausys bendras jūsų būsto jaukumas, komfortas bei saugumas. 

Tam, kad įvertinti visas aplinkybes ir padaryti teisingą sprendimą, garažo vartų pasirinkimui reikia skirti nemažai laiko. Jus neramina klausimai kaip pasirinkti jums tinkamiausius garažo vartus?

 Į kokius techninius, saugumo, komforto ar net stiliaus reikalavimus būtina atkreipti dėmesį?

Nesibaiminkite, mes galime Jums padėti!

Pirmiausia pažiūrėkite trumpą filmuką, kuris padės apsispręsti dėl garažo vartų aukščio ir pločio.

a

Bendrovės „Termoliuksas“ specialistai garažo vartus projektuoja, parduoda, montuoja ir prižiūri nuo 1993 metų. Per šį laiką sukaupta patirtis leidžia tvirtinti, kad profesionalios konsultacijos, kaip taisyklė, pirkėjams padeda išvengti bereikalingų išlaidų, o garažo vartai suprojektuojami ir sumontuojami per minimaliai trumpą laiką.
Todėl apart informacijos apie produktus šiuose puslapiuose rasite profesionalių patarimų bei nurodymų, susijusių su įvairiais garažo vartų pasirinkimo aspektais. Be to, remdamiesi virš dvylikos metų patirtimi, pateikiame atsakymus į klientų dažniausiai užduodamus klausimus.

Šiuose puslapiuose gausu informacijos apie garažo vartus, kuriuos projektuojame ir tiekiame bendradarbiaudami su Vokietijos bendrove „Hörmann“ – viena didžiausių ir solidžiausių šios srities įmonių Europoje. Ši ilgametė partnerystė leidžia net pačiam išrankiausiam užsakovui pasiūlyti pagal dizainą ir funkcionalumą jam tinkamiausią garažo vartų sprendimą. Be to, plati „Hörmann“ produktų paletė bei unikalus šio gamintojo sprendimai leidžia prireikus šalia garažo vartų arba net pačiuose vartuose įrengti tokio pat dizaino duris.

Garažo vartų tipai

Pakeliami garažo vartai skirstomi į plokštuminius ir segmentinius. Tiek vienus, tiek kitus garažo vartus galima puikiai derinti prie jūsų namo dizaino, stiliaus ar spalvos.

Plokštuminiai garažo vartai – tai tinkamiausias sprendimas, jei jūsų garažas nėra šildomas; pavyzdžiui, jis yra pastatytas šalia nuosavo gyvenamojo namo, įrengtas požeminėje stovėjimo aikštelėje ar pan. Plokštuminiai vartai – tai viensieniai tvirti plieniniai vartai skirti neapšiltintiems garažams, kuriems nebūtina ideali šilumos izoliacija. Vartai pasikelia visa plokštuma, atsidaro į išorę ir sustumiami po garažo stogu.

Segmentinius garažo vartus rekomenduojame instaliuoti jei jūsų garažas yra šildomas arba įrengtas tame pačiame statinyje, kaip ir gyvenamosios patalpos.
Segmentiniai garažo vartai taip pat yra tinkamas sprendimas jei norint turėti galimybę atidaryti vartus privažiavus prie pat garažo – segmentiniai garažo vartai atsidaro vertikaliai į viršų.

Segmentiniai vartai būna viensieniai arba dvisieniai. Tai tvirti plieniniai vartai, pritaikyti skirtingiems šilumos izoliacijos reikalavimams.

Susukami garažo vartai gaminami iš aliumininio profilio su poliuretaniniu užpildu. Jie yra skirti garažams, kurių vartams nėra keliami dideli šilumos izoliacijos reikalavimai. Kaip taisyklė, susukami garažo vartai yra valdomi elektrinė pavara. Vartų profilis vertikaliai pasikelia ir susukamas ant veleno sąramos aukštyje.
Susukami garažo vartai esant tam tikriems montavimo ypatumams gali buti vienintelis sprendimas leidžiantis turėti pakeliamus garažo vartus. Pavyzdžiui, palubėje sumontuotas vamzdis, papildoma sąrama arba garažo gilyn mažėjantis garažo plotis neleidžia sumontuoti plokštuminių arba segmentinių garažo vartų kreipiančiųjų.
Susukami vartai taip pat yra tinkamas sprendimas jei norite kitaip išnaudoti garažo erdvę prie lubų arba pageidaujate, kad garažo vartai būtų sumontuoti iš lauko pusės.

Produktų katalogas

GARAŽO VARTAI
PLOKŠTUMINIAI
SEGMENTINIAI
SUSUKAMI
PAVAROS

Žiūrėti visą katalogą

Termoliuksas © Copyright 2015.
Sprendimas: Infoluitai

Ozo g. 20-12, LT-07151 Vilnius 

El.paštas: info@termoliuksas.lt

Tel. +370 5 2404351,

mob. +370 616 55222.